Zainspiruj się! czyli co zjeść, co obejrzeć i co zrobić żeby być szczęśliwym człowiekiem.

No może do końca te rzeczy nas nie uszczęśliwią, ale troszkę satysfakcji i deczko radości nam dadzą, serio!

⭐ Jeśli jesteście fanami mini seriali, to koniecznie luknijcie na Czarnobyl, miniserial od HBO. Historii katastrofy w Czarnobylu nikomu streszczać nie trzeba, prawda? Serial przenosi nas do czasów sprzed i po wybuchu. Ukazuje jak wielu ludzi traciło zdrowie i życie aby zminimalizować skutki, i wielu takich, którzy podejmując coraz gorsze decyzję, poświęcali życie innych, nie żeby ratować, a zatuszować prawdę. Oglądając miałam ciary na rękach. Razem z Danielem, w jeden wieczór obejrzeliśmy wszystkie, no prawie wszystkie, odcinki. Obejrzyjcie bo warto.

⭐ Co powiecie na wakacje w Chorwacji? Jeśli planujecie odwiedziny w północnej Dalmacji, koniecznie wyruszcie na podbój górskich szlaków. Zmęczycie się, spocicie ale o tych widokach nie zapomnicie do końca życia. Więcej tutaj.

⭐ Chcecie zostać rodzicami? Czasami wcale nie jest tak łatwo jak mogłoby się wydawać. Wiem, że są tutaj pary, które interesują się tematem niepłodności. Dlatego wskakujcie na stronę Chcemy Być Rodzicami. Warto.

⭐ Lubicie pizzę? Ja też, taką z patelni 🍕 łapcie przepis ☺️

⭐ Czy jest coś lepszego od dobrej książki? No raczej, że nie ☺️ dlatego „Życie w spadku” poleca się do lektury.

Postanowiłam wrócić do postów z polecajkami 🙂 Zawsze bardzo wam się podobały, i w sumie nie wiem dlaczego z nich zrezygnowałam 🙂 No, także szykujcie się bo co wtorek dostaniecie garść miejsc, potraw i linków, które warto zobaczyć, poznać i posmakować 😉