Heavenly Hydration od Avon

Chyba każda z nas potrzebuje czasem chwili relaksu i wyciszenia, prawda? Tym bardziej, że żyjemy w czasach, w których każdy dzień pędzi z zawrotną prędkością, skutecznie uniemożliwiając nam odpoczynek. Dlatego gdy tylko mogę staram się wyłuskać kilka chwil dla siebie, czasem spędzam je robiąc sobie domowe spa, czasem na spacerze z psem, a czasem z kubkiem gorącej herbaty siedząc w ogródku.

Tym razem chciałam Wam pokazać maskę, która od czasu do czasu umila mi chwile spędzone w domowym spa 😉 Heavenly Hydration with Mediterranean Olive Oil od Avon, jest to maska w płachcie, czyli taka której nie musimy ani zrywać, ani zmywać. Nakładamy, ściągamy, pozostałości wmasowujemy i już 🙂

Jeśli zamawiam maski od Avon, to mój wybór najczęściej pada właśnie na tę maskę. Dlaczego? Ponieważ bardzo przyjemnie nawilża moją skórę (co jest dla mnie bardzo istotne), nie podrażnia i koi podrażnienia. Samego płynu jest w tym opakowaniu sporo, więc to też jest plus. Płachta jest mocno nasączona, dobrze się ją nakłada, i do tego fajnie dolega do twarzy.

Jestem bardzo ciekawa czy znacie te maski, a może macie innych ulubieńców od Avon? Dajcie znać 🙂