Pomysł na tapetę 3D w sypialni

Remont trwa. Powiem Wam całkiem szczerze (a raczej napiszę), że mam już go serdecznie dosyć. Wszędobylski chaos i kurz, zaczynają doprowadzać nas do szewskiej pasji… Ale nie o tym chciałam Wam dzisiaj pisać.

Jest jeszcze jedna rzecz, która spędza mi sen z powiek podczas każdego remontu… Uwierzcie mi na słowo, że nie ma nic gorszego od ciągłego planowania i dobierania kolorów, dodatków i wzorów, tak aby wszystko się ze sobą pięknie komponowało. To co podoba się Małżowi, niestety nie otrzymuje pełnego uznania u mnie, i na odwrót.

Dzisiaj postanowiłam zacząć planować naszą sypialnię. Wiemy już, że jej spora większość zmalowana zostanie na szaro, jednak w miejscu gdzie stanie łóżko i biurko, chciałam postawić na mocniejszy akcent. Przeszukałam internety i trafiłam na Pixers fototapety 3D. Genialne fototapety, o tysiącach wzorów i kolorów. Jesteście ciekawi co wybrałam?

Większość wzorów, które wpadły mi w oko powiązanych jest z lasem i drzewami, tak, nie dość, że w lesie mieszkamy, to jeszcze las zaczyna wchodzić do naszego domu 😀 Fototapetę widoczną powyżej, znajdziecie tutaj.

Czarno białe brzozy, klik.

Eleganckie koronkowe listki, klik.

Piórka, klik.

Elegancki wzór, klik.

Deski, klik.

To jest jedynie niewielki ułamek tego, co możecie znaleźć na stronie Pixers 3D. Znajdziecie tam fototapety winylowe, samoprzylepne, do salonu, kuchni, sypialni, czy pokoju dziecięcego.

Koniecznie dajcie mi znać, co myślicie o fototapetach w sypialni? A może macie swojego faworyta?