Wstępny projekt naszej sypialni

Prace remontowe trwają w najlepsze. Łazienka jest już gotowa, jedynie mebli brakuje. Ale szukam i w tych poszukiwaniach nie ustaję 😉 Pokój Młodej powoli nabiera wyglądu, przedpokój czeka w kolejce, podobnie jak nasza sypialnia.


Nasza sypialnia ma dziwny kształt, niby klocek z małą wnęką wielkości podwójnego łóżka. Na chwilę obecną pełni rolę składzika, w którym trzymamy rzeczy z pokoju Młodej, dlatego nie mam możliwości pokazania wam jej na zdjęciach. Ostatnio na insta stories, opowiadałam o moim pomyśle zagospodarowania tej nieznośnej wnęki.

Niestety gdy stało w niej łóżko, a szafa i biurko były ustawione na tej samej ścianie, czułam się dosłownie zastawiona z każdej strony. Z biurka i szafy zrezygnować nie możemy, a ustawione po stronie drzwi, zastawiłyby okno. Dlatego wymyśliłam, że postawimy jeszcze jedną ściankę i wnękę przekształcimy w malutką garderobę.

We wnęce zawisną półki i drążki na ubrania. Na drążkach zawisną ubrania w których chodzimy najczęściej, oraz sezonowe kurtki i płaszcze. Na półkach chciałam zrobić miejsce dla torebek, oraz na koszyki z drobiazgami. O ile uda się wszystko fajnie poupychać, mam nadzieję zmieścić jeszcze małą komodę na bieliznę. Jednak jak projekt garderoby wyjdzie w ostateczności, zobaczymy, gdy wszystko uda nam się dokładnie pomierzyć. Chwilowo cała wnęka jaki przestrzeń przed nią, wypchana jest meblami Młodej 😉

Przy łóżku stanie o wiele mniejsze biurko niż te które mam obecnie, niestety gdy zastawimy wnękę, nigdzie go nie upchnę, a zależy mi żeby sypialnia nabrała zupełnie innego wyglądu. Dodatkowo wygodny fotel, lustro, no i oczywiście ramki z naszymi zdjęciami.

Projekt który widzicie powyżej, jest bardzo ogólny. Najbardziej zależało mi żeby zobaczyć jak nasza sypialnia będzie wyglądała po zabudowaniu wnęki. Wszelkie dodatki i meble, które są widoczne na wizualizacjach są czysto przypadkowe.

Jeśli ciekawi was jakim programem wykonałam projekt naszej sypialni, to odsyłam was na stronę Room Styler, gdzie po założeniu darmowego konta, można projektować pokoje a nawet całe mieszkania i domy!

Dajcie znać co myślicie o naszym wstępnym projekcie sypialni 🙂

Czy lepiej będzie z wnęką czy garderobą ?