Kolorowa seria, czyli 52 kolory życia Magdaleny Kozioł + KONKURS

Czy towarzyszące nam w życiu uczucia i emocje, możemy przedstawić za pomocą kolorów, barw i odcieni? Jasne, że tak!

Autorka serii kolorowych książek, każdą część każdego tomu, przedstawia jako inny kolor, który odzwierciedla nastroje, sytuacje i wybory bohaterów. Znajdziemy tutaj ostrzegawcze i namiętne odcienie czerwieni, melancholijne kolory takie jak cynamon, śliwka, wanilia. Jednym zdaniem, zostaniemy wrzuceni w środek, soczystej burzy kolorów.

Główną bohaterką tej serii jest Sally. Młoda, piękna i lubiąca snuć plany kobieta. Poznajemy ją w chwili, gdy zamyślona i pogrążona we wspomnieniach, spogląda przez okno, na pokryty śniegiem ogród. Wspomina lata swojego dzieciństwa, przyrównując je do bieli. Koloru symbolizującego niewinność.

Z upływem kolejnych stron i tomów, akcja zaczyna się rozkręcać, a w życiu naszej bohaterki nie tylko pojawiają się kolejne kolory, ale również nowi ludzie, nowe zaskakujące zwroty akcji, nowe problemy i miłość, która spada jak grom z jasnego nieba, wywracając doczesne życie bohaterki do góry nogami.

Uczucie pomiędzy Sally a nowo poznanym facetem, w dodatku żonatym facetem, zaczyna się rozwijać. Dziewczyna staje przed kolejnymi dylematami. Choć serce mówi jedno, rozsądek za wszelką cenę wykrzykuje coś zupełnie innego. Każdy kolejny tom, przepełniony jest trudnymi wyborami, i moralnymi dylematami.

Autorka wszystkie tomy napisała w sposób, który sprytnie rozpala do czerwoności naszą ciekawość i zmusza nas do sięgnięcia po kolejną część „kolorowej serii”.

Każdy kolejny tom, zaskakuje wyborami bohaterów, oraz decyzjami które podejmują. Jak to często w życiu bywa, wystarczy jedna decyzja, aby nasze życie zostało wywrócone do góry nogami. Często dzieje się również tak, że to nie tylko nasz świat się zmienia. Musimy pamiętać też o tym, że nasze wybory, te złe jak i te dobre, mają wpływ na innych ludzi z naszego otoczenia.

Książki Magdaleny Kozioł, ukazują życie takim jakie jest, czasem niewinne jak białe płatki śniegu, czasem czerwone i namiętne, a innym razem spokojne i uśpione jak błękitna toń morza.

No dobra, żeby poznać losy naszej głównej bohaterki, musicie sięgnąć po serię książek 52 kolory życia. Które ze swej strony mogę polecić, jako lekturę lekką i przyjemną.

A żeby do ich przeczytania wszystkich jeszcze bardziej zachęcić, już teraz zapraszam Was na mojego fanpagea (klik), gdzie będziecie mogli wygrać Żółty tom, z tej serii.

Tak, dobrze widzicie, książkę będzie mogło wygrać aż pięć osób 🙂 Dlatego nie czekajcie i wpadajcie na fanpage’a zgłaszając swój udział pod postem konkursowym, w komentarzach 🙂

„W życiu zdarzają się takie sytuacje, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć, nie planujemy ich,
nie myślimy o nich, a jednak pojawiają się i często potrafią zmienić wszystko, co do tej pory uważaliśmy za pewnik. Życie płynie jak rzeka, nigdy nie wiadomo, czy za zakrętem, nie pojawi się wielki wodospad, który dostarczy bardzo różnorodnych emocji i zmąci dotychczasowy spokój.”

Za moje egzemplarze, bardzo dziękuję autorce, pani Magdzie Kozioł. Oczywiście do której, was bardzo serdecznie zapraszam 🙂 

Fanpage 

Strona www 

Koniecznie dajcie mi znać, czy czytaliście już „kolorową serię” 🙂