Fit Rewolucja w 4 krokach – Wydawnictwo SQN

Któż z nas w obecnych czasach, nie chciałby być fit, eko, wege, i Book wie co jeszcze ? No właśnie. W dodatku mamy idealny czas na to, żeby choć troszeczkę przybliżyć się do tych „chęci”. Nowy rok, to piękny czas, każdy zaczyna z czystą kartą, każdy planuje i każdy postanawia.

Jedni chcą rzucić palenie, inni nauczyć się nowego języka, a jeszcze inni chcą być FIT.

Właśnie o tym byciu FIT, dzisiaj Wam chwilkę popiszę. Fit Rewolucja w 4 krokach, to kolejny genialny book, od wydawnictwa SQN. Świetna okładka, porządne wydanie, to niejedyne zalety tej pozycji.

4 autorki – 4 sposoby na bycie fit – 4 kroki ( trening, dieta, moda, relaks). Bo jak wiadomo, bycie fit, to nie tylko same ćwiczenia, ale też styl życia.

#dieta

Świetne przepisy i pomysły, nie tylko na smaczne dania ale także napoje i koktajle. Znajdziemy tutaj również wiele informacji na temat przekąsek, owoców i suplementów diety, które wspomogą odchudzanie, nie obciążając organizmu.

# trening

Ćwiczenia na brzuch, uda, a może pośladki ? Znajdziecie tutaj wszystkie. Przyjemnie opisane (jak krowie na rowie). Jeśli myślicie o jodze, też tutaj parę informacji odnajdziecie.

# moda

Bycie FIT, to także dobry look. Nie wiesz jak się uczesać na siłownię, czy zrobić selfie idealne? A może zastanawiasz się jak dobrać idealny strój sportowy ? Ta książka odpowiada na wszystkie pytania <3

# relaks

Odpoczynek jest równie ważny, co zdrowa dieta i bezpieczne ćwiczenia. Bez tego kompletu, nie mamy co liczyć na dobre efekty.

Książka idealna, z pewnością nie należy do grypy tych, po które po przeczytaniu, kurzą się na półce. Oooo co to, to nie ! Do tej książki, wraca się każdego dnia.

Ta książka

MOTYWUJE

INSPIRUJE

UCZY

POMAGA

Moja ocena

10/10

Za wspaniałą możliwość wielokrotnego czytania, oglądania i wertowania tej książki, dziękuję z serducha całego

Wydawnictwu SQN <3

Lubicie takie książki ?

pozdrawiam

P.