Szczęśliwa kobieta – rozwój, kariera, miłość – Renata Wrona

Urodziłaś się, by być szczęśliwą! To Twoje naturalne prawo. Wiedziałaś o tym?

Piękne i prawdziwe słowa, prawda? Właśnie takim wstępem zaczyna opisywać swoją książkę Renata Wrona. Coach, trenerka rozwoju osobistego, PR managerka i właścicielka Prime Image. Kobieta w 100% szczęśliwa i realizująca swoje marzenia i pasje. W dodatku pomaga innym kobietom w dążeniu do szczęścia, które przecież jest darem, darem dostępnym dla każdego!

dscf7140

Książka Szczęśliwa kobieta, to pozycja wyjątkowa. Odnajdziemy w niej nie tylko dobre rady, które otworzą nasz umysł i uzmysłowią jak ważne jest dążenie do szczęścia, ale także będziemy mogły wypisać wszystko tak, aby zebrać myśli w całość.

Rozdziały tej książki, krok po kroku prowadzą nas krętą drogą do upragnionego szczęścia. Użyłam tutaj słowa „krętą” nie bez przyczyny. Łatwo powiedzieć „chcę być szczęśliwa”, o wiele trudniej jest uwierzyć w te słowa, dążyć do ich realizacji. A jednak żeby być szczęśliwą, nie wystarczy chcieć, musimy porzucić wszelkie obawy, nauczyć się być wdzięczne samym sobie, zrozumieć swoje potrzeby, zacząć żyć w zgodzie ze swoimi przekonaniami, dopiero wtedy osiągnięcie wewnętrznego spokoju i szczęścia, będzie na wyciągnięcie ręki.

dscf7162

dscf7192

dscf7170

Najbardziej spodobała mi się metoda dzielenia DUŻEGO celu (który na początku może zniechęcać i prowokować myślenie, że „nie dam rady”) na kilka mniejszych, które do niego doprowadzą <3 Jest to technika małych kroków, które sprawdzają się w każdej sytuacji. Niezależnie od obranego przez nas celu. Jeśli podzielimy go na mniejsze etapy, jego osiągnięcie w rezultacie stanie się przyjemne i szybkie 🙂

dscf7151

Książka jest pięknie wydana, od pierwszej strony sprawia, że chce się ją przeczytać, że chcemy wcielać w życie zawarte w niej rady. Jest to życiowy przewodnik, który powinna przeczytać każda kobieta dążąca do realizacji swoich pasji, marzeń.

Rozwiń skrzydła i leć, dokąd tylko chcesz! – Renata Wrona