O nas

Cześć, z pewnością odwiedziłeś tą stronkę, aby dowiedzieć się kto stoi za blogiem Yakie Fayne. Mam nadzieję, że moja całkiem niedługa prezentacja, usatysfakcjonuje cię w 100%.

Żeby nie przedłużać, zaczynajmy!

Nazywam się Paulina.

Stworzyłam mój prywatny zaścianek polskiej blogosfery, żeby móc pisać. Po prostu. Na różne tematy. Najczęściej życiowe, rodzinne.

Yakie Fayne to nasza prywatna historia życia.

Miejsce pełne marzeń które są, małymi bądź większymi etapami, realizowane.

Miejsce po brzegi wypełnione dobrymi książkami, dylematami, podróżami. Tematami prostymi i trudnymi.

Miało być o nas, nie o blogu 😀

Więc, ja jestem freelancerką, wspieram firmy w boju z social media, zdjęciami ich produktów (amatorsko), pomagam im docierać do ludzi, i promować się z zatrważającą skutecznością 😀 Pracuję też na SORze jako statystyk medyczny. Choć chwilowo jestem w domu oczekując pojawienia się na świecie naszego małego cudu <3

Na co dzień, mój czas zabiera mi córka, zwana tutaj Anią lub Młodą, oraz mój mąż znany wszystkim jako D. Daniel lub Małż. Daniel uwielbia majsterkować, co często możesz podziwiać na naszym Instagramie.

Czym jeszcze się zajmujemy? Uprawiamy mini ogródek w szklarni 🙂 Kocham to i powiem Ci, że marzę o kurach 😀 I może kiedyś dorobimy się swojego kurnika 😀

Obie z Anią kochamy książki, czytamy je z uporem maniaka, choć u Młodej różnie to czasem wygląda (jak zresztą u każdego dziecka;)). Recenzujemy je dla was, polecając perełki i przestrzegając przed bublami.

Poza miłością do książek, podróży, czy tego co tam kobiety lubują, moim życiem (naszym życiem) rządzą trzy koty 🙂 Zgred, Zgredek i Zgredzinka 😀 A tak całkiem serio, Antoś, Tyson i Samira 🙂

Właśnie otrzymałeś, w wielkim skrócie, obraz naszej rodziny 🙂

Jeszcze raz, bardzo serdecznie witamy cię w naszych skromnych blogowych progach, baw się dobrze, czytaj dużo, i wracaj często!