Wyzwanie Czytanie – Bo czytanie nie musi być nudne !

Czytanie i nuda? Według mnie czytanie nudne nie jest, i już! Koniec kropka! Jednak jest wiele osób, które uważają inaczej. Dlatego pod wpływem chwili, impulsu wywołanego przez miłość do książek, postanowiłam stworzyć akcję Wyzwanie Czytanie, coby myślącym o czytaniu, inaczej niż ja, udowodnić, że czytanie nudne nie jest. Ostrzegam, szykuje się niezła blogerska bitwa na książki a przy tym świetna zabawa. 

Wyzwanie Czytanie, co to w ogóle za nazwa i o co w tym wszystkim chodzi?

O co chodzi? O wyzwania chodzi! A jak o wyzwania czytelnicze chodzi, to nazwa inna być nie mogła 😉

Przebieg akcji

Z początkiem  miesiąca, jedna z uczestniczek/ jeden z uczestników, na swoim blogu/kanale/social media, rzuca wyzwanie czytelnicze pozostałym uczestnikom akcji Wyzwanie Czytanie.

Może to być wyzwanie w formie pytania, zadania itp. Forma jest dowolna.

Na odpowiedź na wyzwanie, uczestnicy mają 3 tygodnie, podczas których obmyślają jak odpowiedzieć na rzucone wyzwanie. Pod koniec tychże 3 tygodni, wysyłają swoje odpowiedzi, uczestnikowi, który ich „wyzwał”.

Uczestnik Wyzywający, publikuje wpis u siebie na blogu, film na kanale, czy post w social media (w zależności kto co prowadzi).

Wszystkie posty w social media, wpisy na blogach czy filmy YT, muszą być oznaczone #wyzwanieczytanie #faynebooki #faynewyzwanie #czytanieniejestnudne

1 miesiąc = 1 bloger = 1 wyzwanie 

Chcesz zostać uczestnikiem akcji ? Świetnie!

Wystarczy, że napiszesz do mnie maila ze zgłoszeniem na yakie.fayne@gmail

Chcesz być na bieżąco ? A może chcesz wesprzeć starania uczestników, w promowaniu czytelnictwa?

Zapraszam Cię do grupy Fayne Booki, gdzie na bieżąco będziesz mógł śledzić poczynania uczestniczek, a także razem z nimi stawić czoła Wyzwaniom.

To co jesteście gotowi, na mega super czytelnicze wyzwania?!

Ostrzegam szykuje się ostra jazda bez trzymanki 🙂