Najpiękniejsze wspomnienia w wyjątkowym wydaniu + Niespodzianka dla czytelników bloga

Uwielbiam być mamą. Odkąd sięgam pamięcią, zawsze marzyłam dużej rodzinie, w której każdy będzie mógł na siebie liczyć. Choć nasza mini rodzinka, liczy zaledwie trzy osoby, to jestem szczęśliwa, że moje marzenie już się spełniło. Jestem MAMĄ i każdego dnia chcę więcej… (czego? Zaraz się dowiecie)

Jestem typem człowieka, który lubi powracać myślami do spędzonych z najbliższymi, chwil. Oczami wyobraźni widzę roześmianą buzię Młodej, zamyślonego Pana Małża. Jego reakcję na wieść, że będzie tatą. Iskierki w oczach Ani, gdy nauczyła się jeździć na rolkach. Wspólne wycieczki, wygłupy, szaleństwa.

Czasami sentyment do najbardziej błahych sytuacji aż ze mnie wycieka. Serio!

Potrafię się rozczulać i pamiętać chwile o których inni już zapomnieli, lub pominęli je jako te zwykłe i nieistotne.

Więcej …

chwil w których jesteśmy razem, chwil kiedy nic nie zaprząta nam głowy. Gdy możemy cieszyć się swoim towarzystwem, nie bacząc na problemy i upływający czas.

Więcej …

wieczorów z Panem Mężem, rozpoczynających się od słów „a pamiętasz, jak…” . Gdzie razem możemy powrócić do ulubionych momentów z naszego życia.

Więcej …

czasu. Który już teraz gna jak szalony, jest okrutny i ani myśli zatrzymać się choć na chwilkę.

Ktoś kiedyś powiedział mi, żebym łapała chwile. Chwile spędzone z Anią. Która jakby nie patrzeć, rośnie jak na drożdżach, powoli tracąc zainteresowanie zabawami z rodzicami, na rzecz szaleństwa z przyjaciółkami.

Więcej …

najpiękniejszych wspomnień, zatrzymanych na zawsze, w wyjątkowym wydaniu. Jakiś czas temu, razem z Anią spędziłyśmy cudowny czas, w pięknym parku, z ulubionymi książkami i w towarzystwie przemiłej pani fotograf.

Właśnie tak powstały zdjęcia, które możecie podziwiać, w dzisiejszym poście. Sama długo nie mogłam wymyślić czy je wywołać, włożyć w ramy, czy do albumu? I tak by leżały i leżały, a ja wahałabym się nie wiedząc co z nimi zrobić, aby na zawsze cieszyły moje oczy i rozbudzały wspomnienia.

Zdradzić wam, jaki prezent będzie idealny dla każdej mamy?

Każda, dosłownie każda mama, rozczula się przeglądając stare zdjęcia. Każda z nas, mam, jest sentymentalna do granic możliwości. Dlatego każda mama, tak jak ja, ucieszy się z cudownego albumu, w którym znajdą się jej ulubione wspomnienia. Także nie czekajcie i na prezent na dzień matki, zamawiajcie fotoksiążki 😉

Swój wyjątkowy album, wykonałam z pomocą Printu. Niezwykle piękne i gotowe już szablony, utrudniły wybór tego IDEALNEGO, jednak gdy zobaczyłam ten dedykowany dla Mam, wiedziałam, że tak musi wyglądać mój album.

Gdy wiedziałam już nad jakim szablonem będę pracowała, wystarczyło przejść, do intuicyjnego i niezwykle prostego w obsłudze edytora. Po dodaniu wszystkich zdjęć, wygodnie, mogłam porozmieszczać je na wybranych kartach.

W ten sposób, w przeciągu dwóch godzin, stworzyłam dwie fotoksiążki. Jeden z sesji z Anią, drugi z wyjazdu do Amsterdamu z Panem Małżem.

Musicie przyznać, że wyglądają pięknie !

Psssttt.. Mam dla was niespodziankę 🙂

Dla wszystkich moich czytelników, mam 47% rabat, na fotoksiążki Printu <3 Wystarczy, że klikniecie tutaj  (hasło yakiefayne) i już 🙂 Rabat zostanie przyznany i będziecie mogli cieszyć się swoimi pięknymi fotoksiążkami 🙂