Najlepszy gadżet do dziecięcego pokoju, o którym marzy każde dziecko

Witajcie, dziś przychodzę do Was z recenzją „gadżetu”, bez którego, Młoda nie wyobraża sobie czytania i …. chorowania. Jeśli jesteście ciekawi, co to takiego, zapraszam dalej 🙂 

Jakiś czas temu, zyskaliśmy możliwość nawiązania współpracy ze sklepem wHAMAKU.pl. Mogliśmy wybrać sobie jeden, z różnych zaoferowanych nam przez przedstawiciela sklepu, hamak.

Od razu wiedziałam który wybrać. Postawiliśmy na jeden z większych, kolorowych hamaków, który idealnie wpasował się do pokoju Młodej. Jest to bawełniany leżak hamakowy, w którym można wygodnie siedzieć i leżeć, a co za tym idzie,wygodnie czytać książki.

Materiał z którego został wykonany, jest niezwykle przyjemny w dotyku, oraz został pięknie nasycony kolorami. W głębi zdjęcia, gdzie widoczne są szafeczki wózek dla lalek, wkrótce stanie regał na książki i lampa 🙂

Dodatkowo do leżaka, można dokupić wybrany zestaw montażowy, oraz piękne poduszki (siedzisko i oparcie). My jednak mieliśmy takie, więc zdecydowaliśmy się na sam hamak.

Obie z Młodą jesteśmy w nim zakochane po uszy. Hamak nie tylko wygląda cudownie, ale jest również bardzo wygodny. Świadczy o tym między innymi to, że gdy w ostatnich dniach Ania miała wysoką gorączkę (bo aż 39 stopni), to nigdzie nie czuła się bardziej komfortowo, niż leżąc w hamaku, opatulona kocem.

Co tu dużo pisać, nawet misie najlepiej relaksują się podczas bujania w hamaku 🙂 A wiecie jaki jest jego kolejny plus?

Wygodny uchwyt, dzięki któremu nasz hamak z domowego, w szybki sposób, może stać się hamakiem ogrodowym. Wystarczy jedynie odpiąć karabińczyk i przepiąć go we wcześniej przygotowane miejsce w ogrodzie.

Podsumowując: 

Leżak był strzałem w 10, jeśli chodzi o typowo domowe przeznaczenie. Młoda uwielbia spędzać w nim czas. Jest wygodny, duży. Ma piękne i wyraziste kolory. Wykonany jest z największą dbałością, o każdy detal, od materiału i splotów po wykończenie zaczepu.

Ale to nie koniec, już na dniach powstanie filmik z naszym hamakiem w roli głównej. Link do gotowego filmu, udostępnimy na naszym fanpageu oraz wkleimy na końcu tego wpisu.

Co myślicie o takim wykorzystaniu hamaka?

Za nasz hamak, bardzo serdecznie dziękujemy właścicielom sklepu Whamaku.pl 

https://www.whamaku.pl/

A jakie inne hamaki można dostać w sklepie? Sami zobaczcie!