5 powodów, dzięki którym zrozumiesz, że życie z facetem, jest łatwiejsze

Temat dzisiejszego wpisu (choć miało być o zupełnie, innym czymś), spłynął na mnie podczas czytania, tajemniczej książki od Wydawnictwo Literackie.

Oczywiście, nie ma w zamiarze umniejszania roli, w codziennym życiu, naszych kochanych Panów Małżów, co to to nie ! A jedynie, ma na celu, wnieść troszkę humoru i uśmiechu w ten zimny dzień.

Czytając mega świetną „próbkę”, książki, która swoją premierę będzie miała już w lutym, zaczęłam się zastanawiać, po co w ogóle, i do czego, potrzebni nam kobietom, są faceci.

Analizowałam, myślałam, a nawet podpytałam teściową, co na ten temat myśli. I doszłam Kochane, do wniosków, które znajdziecie poniżej.

# Bez facetów, byłoby nudno

Nikt, tak jak oni, nie potrafi podnosić ciśnienia. Więc chcąc nie chcąc, atrakcji z nimi mamy aż nadmiar. W dodatku, wspólne wieczory, dzielenie się przeżyciami, problemami, z tymi naszymi połówkami, jest cudowne.

# Złota rączka potrzebna od zaraz

Życie u boku faceta, jest łatwiejsze. To trzeba przyznać. Już na sam ten fakt, wpływa to, że wszystko co związane z bieżącymi usterkami i awariami, po prostu mnie przytłacza, i doprowadza do łez, dla Małża jest jedynie przeszkodą, którą trzeba pokonać, bez wylewania morza łez.

# I w nocy jakoś cieplej

Co jak co, ale wiem dobrze, jak to jest być i spać, przygniecionym przez rękę i nogę Małża. Oddychać ciężko, wydostać się ciężko, o zmianie pozycji to nawet nie wspominam. Może i są to jakieś minusy. Ale kurczę, jak to zimą grzeje !

# Bezpieczniej jakoś

Hmmm zastanówcie się przez chwilkę, moje drogie, czy po obejrzeniu horroru, późnym wieczorem, z uśmiechem na ustach wychodziłyście z psem, lub aby wyrzucić śmieci ? Czy wasza wyobraźnie nie szalała? Czy w krzakach coś nie szeleściło? Czy nie było zbyt cicho?

No właśnie, a teraz wyobraźcie sobie, że możecie z tym biednym psem, wygonić na dwór faceta 😀 Od razu robi się bezpieczniej 😀

# ahhh ta adrenalina

Faceci i zakupy w parze nie idą, prawda znana od dawna. Jeśli lubicie dostarczać sobie niezapomnianych wrażeń, a adrenalina to coś czego pożądacie, to nie ma nic lepszego, od prób ukrycia nowych książek (na już przepełnionych pólkach), nowych ciuchów (w już zapchanej szafie), nowych rameczek (na już zagraconych ścianach) i tony innych „niezbędnych” nam kobietom rzeczy.

Mam nadzieję, że udało mi się Was przekonać, że życie z facetem jest łatwiejsze 😀

A jak Wy uważacie ?

buziaki !