Podsumowanie miesiąca – luty

Kolejny miesiąc za nami. Czas biegnie nieubłaganie do przodu a nam nie pozostaje nic innego jak ruszyć w pogoń razem z nim.

Luty przeminął w błyskawicznym tempie i nawet jeden dodatkowy dzień niewiele wniósł do naszego codziennego życia. Chyba zbyt ciekawie to u nas nie było. Jak zwykle masa obowiązków, pracy, burza pomysłów i wiecznie nieogarnięta ja. Czyli tradycja, jak widać.

Monte z dodatkami

W lutym rozpoczęła się akcja testów deserów Monte z dodatkami 🙂 Przyznaję, że każdy serek jest pyszny.

Cała rodzina się nimi wręcz zajada 🙂 Są idealną opcją na deser, drugie śniadanie, podwieczorek czy jako spełnienie słodkiej zachcianki 🙂 Nawet do obiadu pasują idealnie 😉

Więcej o akcji przeczytacie tutaj —> https://www.trnd.com

IMG_20160305_151341

Gra miesiąca – Alice: Madness Returns

138368

Przyjemna choć dosyć mroczna gra. Piękne magiczne krainy i dziwne stworzenia oraz kot (czego chcieć więcej?) … dziś żadnych szczegółów nie zdradzę 😉 Ale nie martwcie się, jak tylko dojdę do zakończenia, napiszę dla Was szczegółową recenzję 😉

IMG_20160305_125336

Blogerskie spotkanie

Genialne spotkanie odbyło się w lutym w Sosnowcu 🙂 Spotkały się blogerki z różnych „dziedzin”.

Były blogerki kosmetyczne, rękodzielniczki, scraperki i biżuteryjki 🙂 Nie ma lepszych możliwości do blogerskich plotek przy pysznej kawie i ciachu 🙂

20160206_121338

Social media / marketing

Luty to także miesiąc w którym rozpoczęłam intensywną naukę i rozwijanie swoich pasji. Recenzje książek również niebawem ukażą się na blogu.

20160222_132830

Praca

Zaczęłam robić to co kocham, dzięki czemu spełniam się w 100% 🙂 Nic nie sprawia tak wielkiej radości jak praca którą się kocha.

A jak Wam przeminął luty ?

 

 

  • u mnie w lutym wspaniały wyjazd do Tyrolu Południowego (wpisy na blogu), oraz wartościowe szkolenie blogerskie. dobry miesiąc!

  • Ciekawe propozycje książek! To czekam na recenzje! 🙂

  • Mój luty minął pod znakiem rozpoznawania kosmetyków naturalnych, głównie polskich marek. Też byłam na spotkaniu blogerskim – w Poznaniu 🙂 U nas były warsztaty z wizerunku bloga, świetnie jest podyskutować o tym z innymi i poznać ich opinię. Pozdrawiam!

  • „Alice: Madness Returns” wygląda rewelacyjnie, wow!

    Monte w takich ilościach bym nie ruszyła. Raz na kiedy – w porządku. Ale co za dużo karagenu, to niezdrowo 🙂

    • czasami takich słodkości u nas aż za mało 😉 ale są też takie chwile gdy nie ma żadnych słodyczy 🙂 jak tak się zastanowić to chyba te kobiecy dni dyktują co i kiedy i w jakiej ilości 😀