Moja lista 5 genialnych kosmetyków

Untitled design

  • Krem do rąk od The Secret Soap Store

Mała tubka mieści w sobie 30 ml czystej rozkoszy i ukojenia dla naszych dłoni. Gęsta konsystencja niewyskakująca w nadmiarze z tubki, cudowny zapach utrzymujący się wiele godzin i co najważniejsze efekt głębokiego nawilżenia.

  • Pieniąca sól do kąpieli z płatkami róży od

Kocham długie kąpiele, a gdy towarzyszy im cudowny zapach rozchodzący się po całej łazience, to już jestem w raju. Tak właśnie jest z tą solą. Dodatkowo tworzy delikatną piankę i uczucie nawilżenia, które utrzymuje się na kilka godzin po kąpieli. O zapachu róż już nie wspominam:) Pachnie wszystko, łazienka, ręczniki i wasze ciało. Nie jest to sztuczny zapach ani nie jest on przytłaczający.

  • Odżywka Ziaja do włosów zniszczonych

Przez częste farbowanie moje włosy wołają o pomstę do nieba. Na całe szczęście maska od Ziaji przywraca im naturalny wygląd i zdrowy blask, bez obciążania.

 

  • Lakier do paznokci

Mogłabym wymienić tutaj jeszcze kilka innych, ale właśnie ten ostatnio skradł moje serce i …. paznokcie.

Uwielbiam delikatne odcienie w beżu lub różu. Wyglądają naturalnie i nie przytłaczają.

  • Krem do twarzy Garnier z łopianem do skóry mieszanej

Dosłownie kocham ten krem za zapach. Przypomina mi dzieciństwo i babcię, która właśnie miała krem o bardzo podobnym zapachu 🙂 Kolejnymi plusami są z pewnością : brak podrażnień, szybkie wchłanianie i duużo dobrego dla skóry. Krem szybko się wchłania i nie zapycha a co najważniejsze jest idealny pod makijaż 🙂

 

A jacy są Wasi ulubieńcy ?