Co daje mi rękodzieło ?

Dziś taki post troszeczkę nietypowy. Chciałabym Wam napisać o tym, co daje mi rękodzieło i nie będę pisała o ogromnej satysfakcji, radości czy bonusach materialnych. Nic z tych rzeczy!

Dziś chciałam przedstawić Wam najlepszą stronę twórczego życia, a mianowicie PRZYJAŹNIE.

To właśnie dzięki moim pasjom poznałam wielu wspaniałych ludzi, z jednymi już znam się w realu, a z innymi jest to kontakt (jeszcze) typowo wirtualny.

Jedną z tych wspaniałych osób jest Karolina, poznałyśmy się przez przypadek. O ile dobrze pamiętam to przez wspólnych twórczych znajomych. Jednak to praca naszych mężów i związane z nią kłopoty zbliżyły nas do siebie.

Manufaktura Charlie to cudowny blog Karoliny, pełen, a raczej wypchany po brzegi, cudowną biżuterią, inspiracjami modowymi z wykorzystaniem biżuterii made by Manufaktura Charlie, a także pięknymi zdjęciami (kolejna pasja Karoliny). Wszystko mega klimatyczne i pozytywne.

Gdy przeczytałam komentarz Karoliny pozostawiony pod jednym z moich notesów (bardzo wpadł jej w oko), postanowiłam zaproponować małą wymiankę:) Oczywiście ja też wzdychałam do jej prac od bardzo dawna i miałam ogromną nadzieję, że się zgodzi:) I zgodziła się!

Właśnie w taki sposób w moje ręce (i ręce mojej córy) trafiły te cuda.

Podziwiajcie i zazdraszczajcie:D

bransoletka-sznurkowa-z-Swarovski-i-kolczyki-soutache-sutaszTe oto cudeńka wykonane zostały dla mojej małej pannicy Ani 🙂

A te, są już dla mnie:

zestaw-bransoletek-wrzosowo-szary kolczyki-soutache-sutasz

komplet biżuterii

Cuda, same cuda 🙂

Jeśli i wam tak jak mnie podobają się prace Karoliny, musicie koniecznie odwiedzić jej fan page oraz bloga 🙂

https://www.facebook.com/manufaktura.charlie/timeline

http://blog.manufaktura-charlie.pl/

(Wszystkie zdjęcia z dzisiejszego posta pochodzą z bloga Karoliny i za jej zgodą zostały wykorzystane w tym wpisie)

Ode mnie wyleciały takie notesy i z tego co wiem, bardzo się spodobały:)

Buziaki !

notesy scrapbooking